Rondon Strzelił Gola I Asystował W Meczu Przeciwko Achmatowi

Spisu treści:

Anonim

CSKA Moskwa pokonała u siebie Achmata Groznego. Spotkanie na VEB Arena zakończyło się wynikiem 2: 0. Debiutanckiego gola w klubie „armii” strzelił nowicjusz drużyny Solomon Rondon, a także z powodu podania bramki.

W pierwszej połowie to był wyrównany mecz, ale przewaga była po stronie CSKA.

W 36. minucie Rondon umiejętnie wyprowadził piłkę do granicy pola karnego, uderzył, ale trafił w słupek. Minutę później gospodarze dostali szansę na rzut z 11 metrów.

Nizich przerwał ręką Fernandez zniżkę. Rondon zbliżył się do celu i był celny - 1: 0.

7 minut po rozpoczęciu drugiej połowy Nikola Vlašić podwoił przewagę drużyny armii. Vlašić otrzymał rabat od Rondona i uderzył w najbliższy róg - 2: 0.

Ostatecznie Akhmat nie zrobił wiele, a CSKA mogła jeszcze bardziej pewnie wygrać, ale gwizdkiem sędziego Ivana Sidenkowa z St. Petersburga wynik końcowy wyniósł 2: 0.

CSKA po tym zwycięstwie zdobywa 40 punktów i zachowuje drugą linię w klasyfikacji mistrzostw Rosji. Achmat jest na 11. miejscu z 26 punktami.