Spartak Poniósł Czwartą Porażkę Z Rzędu, Przegrywając Z Rubinem

Spisu treści:

Anonim

Moskwa "Spartak" przegrała z Kazaniem "Rubinem" wynikiem 0: 2 w 20. kolejce mistrzostw Rosji w piłce nożnej. Spotkanie odbyło się w Moskwie na stadionie Otkrytie Arena.

Główną intrygą w moskiewskim „Spartaku” było pojawienie się w wyjściowym składzie debiutanta Quincy Promes. W efekcie zawodnik pojawił się już od pierwszych minut i był w stanie wzmocnić lewą flankę czerwono-białymi atakami, ale nie strzelił skutecznych akcji.

W pierwszej połowie można zauważyć dwie żółte kartki i stratę Romana Zobnina. Po przerwie sztab trenerski biało-czerwonych postanowił odświeżyć środek boiska i zamiast Hendrixa na boisku pojawił się Kral.

„Rubin” 8 minut po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania zdołał wykorzystać przewagę liczebną w składzie i Despotovic otworzył wynik spotkania. Kvaratskhelia dostał podanie z dołu czyjegoś pola karnego, po czym stanął pod presją Mosesa i podaniem znalazł Despotowicza w posiadaniu Maksimenki, który posłał piłkę w róg bramki z przyłożeniem.

W 71. minucie sędzia główny spotkania Siergiej Łapoczkin wyrównał składy, pokazując drugiego żółtego Olivera Abilgora, ale to nie pomogło czerwono-białym, aw 89. minucie spotkania Despotowicz zdobył bramkę. podwójnie.

To czwarta porażka Spartaka z rzędu w oficjalnych meczach. 20 lutego Spartak przegrał z Dynamo w Pucharze Rosji (0: 2), a przed zimową przerwą dwukrotnie z rzędu przegrał w mistrzostwach Rosji: Zenit (1: 3) i Soczi 0: 1.

Spartak (Moskwa) - Rubin (Kazań) - 0: 2

«Spartakus»: Maksimenko, Zhigo, Maslov (Bakaev, 81), Jikia, Ayrton, Moses, Hendrix (Kral, 46 lat), Zobnin, Ponce, Promes, Sobolev.

«Rubin»: Dupin, Samoshnikov, Starfelt, Uremovich, Zuev (Begich, 25), Abilgor, Shatov, Musaev (Yevtich, 80), Kwaratskhelia, Makarov (Bakaev, 85), Despotovich.

Cele: Despotovich, 53, 89.

Ostrzeżenia: Gigot, 12; Mojżesz, 20; Zobnin, 37, 45 + 3; Sobolev, 75; Jikia, 87 / Shatov, 7; Begich, 26 lat; Abilgor, 62, 71.

Usuwanie: Zobnin, 45 + 3 / Abilgor, 71

Sędzia: Sergey Lapochkin (St. Petersburg)

28 lutego, Moskwa. „Otkrytie Bank Arena”